Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Mancraft SDiK 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 07 led 2016, 12:22
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Mancraft SDiK
Zdar,

uvažuju o pružinové VSR-10 od Marui a výměně vnitřností za plynový Mancraft SDiK ( kdo nezná, podívá se nejprve na http://shop-mancraft.com/en/conversion-kits-for-spirng-rifles/39-konwersja-sdik.html ).

Rozhodl jsem se tak proto, abych dostal menší zátěž na vnitřní díly (lehčí pružina => menší zátěž) a také abych nemusel tolik tahat za bolt. Chci to pohánět regulovaným CO2, které by mělo být v pohodě stabilní i ve špatném počasí (i v teplotách lehce pod nulou) a kdyby bylo nejhůř jde to kdykoli připojit na regulovaný HPA (stlačený vzduch). Vzduch primárně nechci, protože pro bolt action pušku je to zbytečně velké, když na 12g CO2 člověk vystřílí nejméně 50 kulí. Navíc je možné použít i jednorázové 88g nádobky, které lze ještě rozumně nosit na zbraní (pouzdro na pažbě, nebo v kapse na popruhu) a mají 7x větší objem plynu.

A teď... máte s něčím podobným zkušenosti? Je to dobrý nápad?

Odhadem by takto sestavená zbraň vyšla okolo 14 tisíc Kčs (s 6.01 hlavní, CNC hop up komorou a celou sadou věcí na plyn).


18 led 2016, 07:17
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 led 2016, 11:04
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Mancraft SDiK
Ja som si tento kit objednal na moju Well mb05. Tento tyzden by som to uz mal mat doma takze neskor skusim napisat nejake postrehy a skusenosti. Ja to budem vyuzivat so vzduchom kedze vsetky zbrane co mam doma su HPA. Vykon chcem mat nastaveny na povoleny sniper limit 550fps s pouzitim 0,40bb.


19 led 2016, 11:11
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 15 čer 2016, 20:59
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Mancraft SDiK
za mě je to super věc , mám to doma půl roku a nemůžu si to vynachválit, ale k parametrům, má to konstatní úsťovku, což se u plynovek cení, úsťovka je nastavitelná od nějakejch 10m/s až po 230m/s, max na jednu bombičku nastřílíš okolo 50 ran, snadno a rychle se natahuje, dá se to střčit skoro do každý zbraně, záleží podle toho co si u nich na stránce zvolíš, stáčí tomu základní díly tý zbraně, aby jsi to útáhl be z starostí a teď k negativum, může se stát, že budeš muset vypodložit spoušták, aby jsi nedřel válcem, potom ve zbrani musíš vyvrtat díru, kudy protáhneš hadičku na plyn a pořídit si kapsu na zbraň, kvůli tomu, aby jsi měl kam dát regulátor s adaptorem a za sebe ti doporučuju pořídit tlumič a ten nejlépe vyplnit vatou a udržet po stranách pomocí drátu, protože se vším jiným ti to bude strašně řvát, když si s tím tlumičem dáš práci tak ti ta kulička bude už jen svištět jako mě, jinak sečteno a podtrženo, budeš mít super nadupanou zbraň, dost přesnou, aby jsi na bojišti zazářil a s dostřelem přes 100 metrů a vyjde tě to kolem 10K ale zase to bude 1,3 m dlouhá kláda, já si na tu délku zvykl a můžu ti ji jenom doporučit


16 čer 2016, 08:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz