Ahoj, teďka jsem prodal nějaké věci včetně zbraně a mám 8500. Tak hledám nějakou zbraň, je mi jedno jakou, ale už bych nechtěl AK. Upgrade si do toho dám sám. A chtěl bych, aby byla tichá( ne zas tolik, aby to bylo na úkor dostřelu a kadence) přesná a měla pořádnej dostřel. Díky.
Registrován: 11 lis 2010, 11:53 Příspěvky: 1207 Bydliště: Praha
Re: Hledám zbraň a upgrade
AUG splňuje všechny tvý požadavky - díky uzavřenýmu tělo se to dá postavit dost tichý (spolu z P90 asi nej kvéry na utlumení), dlouhá hlaveň zaručuje přesnost a trojka mech dobrý upgrade potencial..
L85A1 bulpup -> relativně dlouhá hlaveň na krátké tělo, dost bytelný mechabox, dlouhý válec -> můžeš použít fakt dlouhou hlaveň.
_________________ Tango down! ______________________________________________________ KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru